Tvoření pro děti

Interdrought2020.com Tvoření pro děti Image
Trávit čas knihou Tvoření pro děti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tvoření pro děti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vydejte se s námi na cestu kolem světa a vyrobte si dárky a dekorace s vůní dálek! Tvoření milují děti na celém světě. Stříháním, barvením, lepením, šitím a spoustou dalších postupů vyrábí krásné věci, ve kterých se odráží kultura a historie země, ve které žijí. Tuto pestrost nyní s radostí přinášíme i vám. Nechte se inspirovat a vytvořte si francouzskou levandulovou koupelovou sůl, turecký tkaný kobereček, japonské prostírání, masajský náramek, marocký amulet pro štěstí, indické batikované tričko, závěsné incké slunce a spoustu dalších exotických věcí. S návody krok za krokem a s použitím snadno dostupného materiálu to snadno zvládnete. Získáte tak originální dárky, kterými uděláte radost sami sobě, své rodině i kamarádům.

NÁZEV SOUBORU: Tvoření pro děti.pdf

AUTOR: Monika Hrabálková

ISBN: 9788025328712

VELIKOST SOUBORU: 10,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tvoření s dětmi - váza nebo hnízdo? Vajíčka, skořápky, mazanec, beránek… Velikonoce svátky vajíček a barviček :) Vyrobte si s dětmi skořápkovou dekoraci. Můžete mít místo jednoduché vázy a nebo vytvořit hnízdo pro velikonoční vajíčka. A letos budou mramorová… Celý článek

Galerie výtvarných nápadů pro tvoření s dětmi v MŠ. Výtvarné nápady. Hrajeme si v MŠ, tvoříme, malujeme, vystřihujeme. ... Výrobky z vlastních zdrojů a práce s dětmi přímo z praxe - výtvarka pro děti, výtvarné nápady a náměty pro děti i učitelky .

SOUVISEJÍCÍ KNIHY