Pán much

Interdrought2020.com Pán much Image
Trávit čas knihou Pán much! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pán much a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pán much je alegorický příběh o skupině chlapců, kteří se na pustém ostrově pokouší vybudovat demokratickou společnost a katastrofálně selhávají. Název Pán much je doslovným překladem hebrejského בעל זבוב, tedy Belzebub neboli ďábel. Odpovídá záměru autora - uchopit, odkud se bere zlo mezi lidmi.

NÁZEV SOUBORU: Pán much.pdf

AUTOR: William Golding

ISBN: 9788020610959

VELIKOST SOUBORU: 2,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pán much je poměrně proslavený. Jenže, při sledování jsem měl pocit, že zatímco film je vlastně obyčejné dobrodružství kluků, kteří si svou přítomnost na pustém ostrově spíše užívají než aby trpěli steskem po rodičích nebo po výdobytcích civilizace. Knížka musí naprosto super. Nebo co super, musí být boží.

Pán much (3) Příběh se odehrává v nepříliš vzdálené budoucnosti, kdy nad Britskými ostrovy vybuchne atomová puma. Obyvatelstvo je evakuováno. Ale letadlo s malými chlapci je někde nad Pacifikem napadeno a ztroskotá na pustém ostrově. První pocity chlapců jsou radost a štěstí, že se ocitli na pustém ostrově, kde mají ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY