Moudrost a zdravý rozum

Interdrought2020.com Moudrost a zdravý rozum Image
Trávit čas knihou Moudrost a zdravý rozum! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Moudrost a zdravý rozum a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha je dvoujazyčná, z jedné strany je český text, z druhé strany totéž v angličtině: Jak se stát svým koučem v životě i kariéře aneb Beying Your Own Career and Life Coach. Autor při práci na knize vycházel z více než dvacetileté praxe, kdy radil významným manažerům úspěšných společností, jako je Microsoft, Vodafone, Boening, Japan Energy, Nokia, DHL, Plzeňský Prazdroj a mnoho dalších. Návod, jak se naučit využívat svých schopností a dosahovat zdánlivě nedosažitelných cílů, jak ovládat emoce a pozitivně působit na své okolí, jak neztrácet čas a nebát se nových cest, zkrátka jak se stát pánem svého života, nepotřebují jen manažeři, může být užitečný pro každého z nás.

NÁZEV SOUBORU: Moudrost a zdravý rozum.pdf

AUTOR: Pepper de Callier

ISBN: 9788073215156

VELIKOST SOUBORU: 8,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Moudrý člověk naslouchá, přemýšlí, diskutuje, neplýtvá slovy, nikoho neuráží, nikým nepohrdá. Moudrý člověk si nemyslí, že na všechno zná odpověď a pokud něco neví či případně něčemu vůbec nerozumí, upřímně to také vyznává. Moudrost se tedy naprosto nevyznačuje přesvědčením člověka, že všechno ví, na všechno může přijít sám a všechny ...

Moudrost a zdravý rozum Díl II: Nepsaný životopis z kategorie kultura a zábava, ostatní, knihy, media, naučné a odborné, společenské, humanitní vědy, kariéra, koupíte výhodně přes Chci.cz.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY