Pisár - Syn púšte

Interdrought2020.com Pisár - Syn púšte Image
Trávit čas knihou Pisár - Syn púšte! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pisár - Syn púšte a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Záveračná časť trilógie o dojemnom priateľstve mladučkého faraóna a jeho pisára, ktorý svojou múdrosťou a šikovnosťou ochránil svojho priateľa a vládcu.V paláci Amenofida III. Vládne veľká radosť. Práve sa narodil malý Thutmose, následník a dedičný princ. Keďže pár hodín predtým sa narodil syn aj pisárovej manželke, radosť je dvojnásobná. Ale kým su všetci okolo kolísky následníka trónu, niekto unesie dieťa pisára a Neferet. Veľká radosť sa zmenila na žiaľ a pocit beznádeje. Pisár sa rozhodne, že tentoraz neprestane pátrať, kým nezistí, kto stojí za sprisahaním, čo ohrozuje život jeho blízkych. Vierolomný pisárov brat Džu urobí všetko preto, aby v ňom prebudil najtemnejšiu ľudskú vlastnosť – nenávisť. Zapojí všetky čary a mágie, využíva chamtivosť a závisť nečestných ľudí, len aby o pisárovi začali všetci pochybovať. Nenávisť voči bratovi ho ženie, aby vymýšľal čo najdômyselnejšie pasce, ktoré by skompromitovali faraónovho obľúbenca. Pri svojich úkladných plánoch neváha siahnuť aj na životy nevinných. Keďže pisár sa pri svojom pátraní vždy ocitne na mieste činu, časom sú všetci presvedčení, že páchateľom je on. "Usvedčujúce" stopy čoraz väčšmi pisárovi priťažujú, a dokonca aj faraón začína mať pochybnosti, či sa za maskou priateľa neskrýva podlý zločinec. Poslednou pisárovou nádejou je láska manželky a dôvera starého učiteľa. Úklady vierolomného brata však majú úspech, a tak ľudia žiadajú pisárovú smrť. Podrobí sa faraón vôli ľudu, alebo bude trvať na odhalení pravých vinníkov...?

NÁZEV SOUBORU: Pisár - Syn púšte.pdf

AUTOR: John Petrie

ISBN: 8088978416

VELIKOST SOUBORU: 4,60 MB

STÁHNOUT ČÍST

kareen. Já nevím, asi mám divný vkus, ale mně se Princezna a písař líbila ze všech vánočních pohádkových novinek asi nejvíc. Jasně, na obvyklou, konzervativní pohádku tam bylo trochu víc moderny, ale příběh se mi celkem líbil a co je hlavní, mezi ústřední dvojicí to příjemně jiskřilo a na to já vždycky slyším.

Jedinečnost provedení tkví v detailech. Písař Interiéry nabízí služby v oblasti realizování staveb, rekonstrukcí a projekčních činností.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY