Přijímací zkoušky nanečisto Matematika pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ

Interdrought2020.com Přijímací zkoušky nanečisto Matematika pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ Image
Trávit čas knihou Přijímací zkoušky nanečisto Matematika pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Přijímací zkoušky nanečisto Matematika pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha Přijímací testy nanečisto obsahuje soubor testů včetně záznamových archů pro zápis odpovědí, a to v takové podobě, aby se co nejvíce přiblížily reálné situaci státní jednotné přijímací zkoušky. Pro vyhodnocení vlastních výsledků je u každého testu klíč s požadovanými odpověďmi a bodováním a v komentovaném řešení jsou názorně a přehledně vysvětleny správné i špatné varianty odpovědí.Předkládané didaktické testy odpovídají Specifikaci požadavků pro jednotnou přijímací zkoušku v přijímacím řízení na střední školy v oborech vzdělání s maturitní zkouškou, a to jak z hlediska ověřovaných cílů (očekávaných vědomostí a dovedností), tak z hlediska zastoupení jednotlivých oblastí učiva, včetně formální úpravy testu.Žákům kniha poslouží jako "domácí učitel" - nabízí jim možnost: vyzkoušet si řešení šesti různých testů vytvořených podle kritérií Cermatu, zjistit aktuální úroveň vlastních vědomostí a dovedností, zopakovat učivo a nacvičit si určité postupy, které vedou ke snížení stresu při "ostré zkoušce" a zvyšují šanci na úspěch.Rodičům kniha pomůže pochopit vše, co jednotná přijímací zkouška obnáší, a usnadní jim praktickou podporu jejich dítěte při přípravě na zkoušku. Učitelé mohou připravené materiály z knihy využít nejen k testování tříd, ale i souhrnnému opakování učiva během školního roku.

NÁZEV SOUBORU: Přijímací zkoušky nanečisto Matematika pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ.pdf

AUTOR: Roman Marschner

ISBN: 9788074023200

VELIKOST SOUBORU: 4,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

Matematika „Vždy se obracím na tento obchod , protože vím, ze bude všechno v pořádku a rychle vyřízené." Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ 164 CZK Nové

Kupte knihu Přijímací zkoušky nanečisto Český jazyk a literatura pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ (Kamila Krychtálková, collegium) s 30 % slevou za 154 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY