Vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok vyhradených technických zariadení

Interdrought2020.com Vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok vyhradených technických zariadení Image
Vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok vyhradených technických zariadení je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ing. Ján Meravý. Přečtěte si s námi knihu Vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok vyhradených technických zariadení na interdrought2020.com
Ide o metodickú príručku zameranú na správne vykonávanie OPaOS (revízií) elektrických zariadení NN, VN, bleskozvodov, elektrických strojov, spotrebičov a náradia v prevádzke a pod.Príručka obsahuje ako vykonávať podľa nových predpisov OPaOS, čo všetko merať a skúšať, ako má vyzerať Správa o OPaOS. Je vhodná aj pre prípravu budúcich elektrotechnikov špecialistov, na skúšku u OPO, vhodná je aj pre nastávajúce preskúšanie elektrotechnikov špecialistov ako aj pre praktické použitie pre elektrotechnikov špecialistov.

NÁZEV SOUBORU: Vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok vyhradených technických zariadení.pdf

AUTOR: Ing. Ján Meravý

ISBN: 9788096850945

VELIKOST SOUBORU: 10,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok vyhradených technických zariadení (Ing. Ján Meravý a kolektív). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

a takúto činnosť vykonávajú v súčasnosti už nie „elektrotechnici špecialisti" na vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok elektrických zariadení ale „revízni technici" vyhradených technických zariadení elektrických. Odborná prehliadka a odborná skúška sa vykonáva v rozsahu a v lehotách.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY