Analýza dotazníkových údajov

Interdrought2020.com Analýza dotazníkových údajov Image
Trávit čas knihou Analýza dotazníkových údajov! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Analýza dotazníkových údajov a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Snáď kazdý z nás vyplňoval nejaký dotazník. Časť z nás ho aj zostavovala, distribuovala a vyhodnocovala.Predkladaná kniha je určená hlavne začínajúcim výskumníkom, ktorí sa rozhodli dotazníkovým prieskumom získať podporné informácie v procese svojho rozhodovania.V knihe je opísaná časť problémov, s ktorými sa môžeme stretnúť v ramci dotazníkového prieskumu a ich riešenia. Ako podporný softvérovy prostriedok sa používa Excel verzie 2007 a vyššej.

NÁZEV SOUBORU: Analýza dotazníkových údajov.pdf

AUTOR: Jozef Chajdiak

ISBN: 9788085659764

VELIKOST SOUBORU: 3,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Srovnání cen Podnikohospodářská analýza. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 194 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem" alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY