Poradím si s prvoukou 1. ročník

Interdrought2020.com Poradím si s prvoukou 1. ročník Image
Trávit čas knihou Poradím si s prvoukou 1. ročník! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Poradím si s prvoukou 1. ročník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Poradím si je určena žákům 1. - 5. ročníku, hravou formou jim pomůže s procvičováním látky z Prvouky, Češtiny i Matematiky. Jednotlivé úlohy jsou uspořádané dle náročnosti jednotlivých ročníků. V prvním ročníku, kdy děti ještě neumí číst a psát, jsou úlohy zaměřené především na dokreslování a vybarvování. V dalších ročnících se již obtížnost úkolů postupně zvyšuje.Cílem všech dílů edice Poradím si je všestranný rozvoj dítěte, tréning schopností soustředit se a porozumět zadání, děti si upevňují vědomosti získané ve škole. Publikace jsou vydávány v souladu se školskými osnovami.

NÁZEV SOUBORU: Poradím si s prvoukou 1. ročník.pdf

AUTOR: Iva Nováková

ISBN: 9788073537418

VELIKOST SOUBORU: 2,80 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu PORADÍM SI S PRVOUKOU 1 - Iva Nováková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze PORADÍM SI S PRVOUKOU 1 - Iva Nováková.

Poradím si s prvoukou 1. ročník - Iva Nováková . Pracovní sešit „Poradím si s prvoukou" vám pomůže procvičit hravou formou látku, kterou by měl žák 1. třídy zvládnout. Cílem úkolů je všestranný rozvoj dítěte, trénink schopnosti soustředit se a porozumět zadání.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY