Angličtina - Pupil’s Book

Interdrought2020.com Angličtina - Pupil’s Book Image
Trávit čas knihou Angličtina - Pupil’s Book! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Angličtina - Pupil’s Book a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pátá část ucelené kompletní řady původních českých učebnic pro 4 - 9 ročník. Pro každý ročník je vydána jedna učebnice (Pupil’s Book), pracovní sešit (Workbook), audiokazeta a metodická kniha pro učitele (Teacher’s Book). Kniha pro učitele obsahuje vždy dvoustranu z žákovské učebnice a z pracovního sešitu a metodická doporučení, jak s nimi pracovat. Celý komplet je zpracován podle osnov vzdělávacího programu Základní škola a má jednotnou schvalovací doložku MŠMT ČR.

NÁZEV SOUBORU: Angličtina - Pupil’s Book.pdf

AUTOR: Marie Zahálková

ISBN: 9788072353552

VELIKOST SOUBORU: 2,73 MB

STÁHNOUT ČÍST

Bazarové zboží se zárukou Zboží, které jinde neseženete O mně Komentáře Přidat Karla do oblíbených Kontakt Více o Karlovi Učebnice: Angličtina Pupil's Book Stav zboží Vizuální stav: Dobrý. Rok vydání: 2004 Stránky: dobré Vazba: dobrá Zboží jsem prověřil a jeho reálný stav i kompletnost nafotil, viz fotky. Kupujete ted…

Kupte knihu Angličtina pro 6.ročník základní školy Pupil's Book (Marie Zahálková) s 3 % slevou za 122 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY