Veľký zošit, Dôkaz, Tretie klamstvo

Interdrought2020.com Veľký zošit, Dôkaz, Tretie klamstvo Image
Trávit čas knihou Veľký zošit, Dôkaz, Tretie klamstvo! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Veľký zošit, Dôkaz, Tretie klamstvo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nikdy sa nehráme, nikdy neplačemeKto čo hovorí a čo je len napísané? Čo je skutočnosť a čo je lož? Existujú dvojičky, alebo len jedno dieťa? Kým Veľký zošit prekvapí svojím strohým no pôsobivým jazykom, Dôkaz spochybní to, čo sa udialo v prvej časti a čitateľ stratí akékoľvek oporné body a po prečítaní Veľkého klamstva sa všetko zjaví z celkom inej perspektívy. Mimoriadne silné dielo bolo preložené do viac ako tridsiatich jazykov, Veľký zošit bol sfilmovaný a získal Veľkú cenu Krištáľový glóbus na MMF Karlove Vary, Divadlo Andreja Bagara v marci 2016 uvádza dramatizáciu Veľkého zošita. Kompletná trilógia v preklade Aleny Čermákovej vychádza na Slovensku prvýkrát vo vydavateľstve Arforum.

NÁZEV SOUBORU: Veľký zošit, Dôkaz, Tretie klamstvo.pdf

AUTOR: Agota Kristof

ISBN: 9788081501128

VELIKOST SOUBORU: 6,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

Veľký zošit, Dôkaz, Tretie klamstvo Agota Kristof. Vazba: Knihy viazané ...

E-kniha: Veľký zošit, Dôkaz, Tretie klamstvo - Agota Kristof. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY