Veľký zošit, Dôkaz, Tretie klamstvo

Interdrought2020.com Veľký zošit, Dôkaz, Tretie klamstvo Image
Hledáte knihu Veľký zošit, Dôkaz, Tretie klamstvo? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Agota Kristof? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Nikdy sa nehráme, nikdy neplačemeKto čo hovorí a čo je len napísané? Čo je skutočnosť a čo je lož? Existujú dvojičky, alebo len jedno dieťa? Kým Veľký zošit prekvapí svojím strohým no pôsobivým jazykom, Dôkaz spochybní to, čo sa udialo v prvej časti a čitateľ stratí akékoľvek oporné body a po prečítaní Veľkého klamstva sa všetko zjaví z celkom inej perspektívy. Mimoriadne silné dielo bolo preložené do viac ako tridsiatich jazykov, Veľký zošit bol sfilmovaný a získal Veľkú cenu Krištáľový glóbus na MMF Karlove Vary, Divadlo Andreja Bagara v marci 2016 uvádza dramatizáciu Veľkého zošita. Kompletná trilógia v preklade Aleny Čermákovej vychádza na Slovensku prvýkrát vo vydavateľstve Arforum.

NÁZEV SOUBORU: Veľký zošit, Dôkaz, Tretie klamstvo.pdf

AUTOR: Agota Kristof

ISBN: 9788081501128

VELIKOST SOUBORU: 9,42 MB

STÁHNOUT ČÍST

Veľký zošit, rovnako ako nasledujúce knihy Dôkaz a Tretie klamstvo, ktoré má čitateľ prvýkrát možnosť čítať v slovenskom preklade a súbornom zväzku, sú písané strohým, vecným štýlom, ktorému dominujú dialógy a surová pravdivosť. V prvom diele Veľký zošit sledujeme príbeh dvojčiat, ktorých mená nepoznáme.

Všetky informácie o produkte Kniha Veľký zošit, Dôkaz, Tretie klamstvo - Kristof Agota, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Veľký zošit, Dôkaz, Tretie klamstvo - Kristof Agota.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY