Velká smůla trpaslíka Smůly

Interdrought2020.com Velká smůla trpaslíka Smůly Image
Trávit čas knihou Velká smůla trpaslíka Smůly! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Velká smůla trpaslíka Smůly a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V Pohádkovém lese nedaleko Trpasličích skal žije jeden moc hodný a milý trpaslík. Ale všechno na něj padá, vytéká, kape. Kde je to možné, tam si zlomí nohu, nos nebo ruku, všechno převrhne, rozlije nebo rozbije… Aby taky ne, jmenuje se totiž Smůla!Karkulka Červená se však rozhodne, že Smůlu té jeho smůly smůlovaté jednou provždy zbaví. Podaří se jí to? A jak do jejího plánu zapadá vzteklý tchoř Šuplík? To vše se dozvíte, když se začtete do dalšího veselého příběhu z Pohádkového lesa.

NÁZEV SOUBORU: Velká smůla trpaslíka Smůly.pdf

AUTOR: Bára Buchalová

ISBN: 9788027120123

VELIKOST SOUBORU: 5,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Velká smůla trpaslíka Smůly už nepůsobí tak příliš moderně, jako první knížka o Karkulce, takže se mi také více líbila. I když si Karkulka s tím lakováním nehtů nedá pokoj, již to nehraje prim.

Zde se nacházíte: Heureka.cz » Vyhledávání smůly. Cena (Kč) Od: Do: Zboží. Nové Bazarové. Seřadit podle. Zobrazuji 1 - 5 ze 5 produktů Velká smůla trpaslíka Smůly - Gecková Iva, Buchalová Bára, Vázaná . Hodnocení produktu: 80% . V Pohádkovém lese nedaleko Trpasličích skal žije jeden moc hodný a milý trpaslík. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY