Akadémia drakobijcov 3 - Školský výlet do Jaskyne záhuby

Interdrought2020.com Akadémia drakobijcov 3 - Školský výlet do Jaskyne záhuby Image
Trávit čas knihou Akadémia drakobijcov 3 - Školský výlet do Jaskyne záhuby! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Akadémia drakobijcov 3 - Školský výlet do Jaskyne záhuby a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
UPOZORNENIE: Vydavateľ série Akadémia drakobijcov sa rozhodol v súčasnosti nepokračovať vo vydávaní ďalších dielov. Momentálne nemáme informáciu o tom, kedy budú vydané časti od 5 do 20 a či vôbec... Ďakujeme za pochopenie!Tmavý les nevyzerá ako najvhodnejšie miesto pre školský výlet. Lenže tam dračicaSoptica skryla svoj zlatý poklad, a tak Wiglaf a ostatní žiaci z AD tam musia ísť, aj keby to znamenalo vstúpiť do Jaskyne záhuby plnej pascí!Hoci sa autorka Kate McMullanová pri písaní svojej stredovekej fantasy ságy inšpirovala osobitným humorom skupiny britských komikov Monty Python či kultovým seriálom Čierna zmija v hlavnej úlohe s Rowanom Atkinsonom, séria je určená deťom od siedmich rokov, ale s radosťou po nej siahnu aj staršie deti a dospelí. Svojrázny humor je založený najmä na paradoxe, že detský hrdina Wiglaf sa chce stať drakobijcom, ale pritom neznesie pohľad na krv. Wiglaf patrí k dôvtipným sympaťákom, s ktorými sa môžu stotožniť chlapci i dievčatá mladšieho i staršieho školského veku. Kate McMullanová vydala Nového žiaka v roku 1997, v tom istom roku, ako vyšiel prvý diel z pera Joanne K. Rowlingovej. Sériu podobností doplňuje i fakt, že prekladu anglických novotvarov sa ujala s majstrovstvom jej vlastným podobne ako u Pottera Oľga Kralovičová. Navyše v každej knihe tejto série nájde čitateľ v poslednej kapitole slovensko-anglický zrkadlový text na precvičenie svojich jazykových schopností.

NÁZEV SOUBORU: Akadémia drakobijcov 3 - Školský výlet do Jaskyne záhuby.pdf

AUTOR: Kate McMullan

ISBN: 9788087379271

VELIKOST SOUBORU: 4,96 MB

STÁHNOUT ČÍST

Akadémia drakobijcov 3 Školský výlet do jaskyne záhuby. Kate McMullan | PB Publishing s.r.o. (2011) Tmavý les nevyzerá ako najvhodnejšie miesto pre školský výlet. Lenže tam dračica Soptica skryla svoj zlatý poklad, a tak Wiglaf a ostatní žiaci z AD tam musia ísť, aj keby to znamenalo vstúpiť do Jaskyne záhuby plnej pascí!

Kniha: Akadémia drakobijcov 3 - Školský výlet do jaskyne záhuby: Kate McMullan (EAN:9788087379271) (ISBN: 978-80-87379-27-1) máte možnosť kúpiť na Literama.sk. Vydal PB Publishing.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY