Obchodní korespondence a komunikace - Angličtina

Interdrought2020.com Obchodní korespondence a komunikace - Angličtina Image
Hledáte knihu Obchodní korespondence a komunikace - Angličtina? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Rachel Armitage-Amato? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Praktická příručka pro kanceláře nejrůznějších úřadů a institucí, ekonomické, manažerské i jiné odborné školy, obchodníky a podnikatele. 24 tematických kapitol s četnými příklady, jak formulovat obchodní dopis, fax a e-mail, jak písemně nebo telefonicky vyřídit nejrůznější žádosti, objednávky či zajistit rezervace, jak správně koncipovat životopis apod. Množství výrazů a živých frází ze současného jazyka, které se naučíte v připojených cvičeních používat, posílí vaši profesionalitu a jistotu v často komplikovaných jednáních s obchodními partnery.

NÁZEV SOUBORU: Obchodní korespondence a komunikace - Angličtina.pdf

AUTOR: Rachel Armitage-Amato

ISBN: 808690623X

VELIKOST SOUBORU: 7,94 MB

STÁHNOUT ČÍST

formální angličtina je zvýrazněna modře ... Email je však jiná forma komunikace a studenti občas ve snaze vypadat více 'profi' odsazují odstavce i v emailech, což však nevypadá přirozeně. ... Článek z našeho kurzu obchodní angličtiny o tom, jak by měl vypadat anglický životopis. (upravený článek z roku 2009)

pro asistenty a sekretářky - telefonická komunikace se zákazníky, obchodní korespondence, představování a seznamování, sjednávání obchodních schůzek, vyřizování cestovních formalit atp. pro obchodníky, referenty - situace obchodního styku, korespondence, vedení jednání, prezentace atd.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY