Turecko

Interdrought2020.com Turecko Image
Turecko je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Turecko na interdrought2020.com
Lonely Planet se v Turecku vyzná: můžete se vznášet na křídle vysoko nad sametově hebkým Středomořím, absolvovat nezbytný rituál smlouvání na bazaru a pohled na horu Ararat si vychutnat se stejným nadšením jako starý Noe a jeho zvírátka. Již 2. vydání našeho úspešného průvodce po Turecku vám pomůže vybrat si ze země to nejlepší. Autory průvodců Lonely Planet jsou zkušení cestovatelé, kteří dokážou proniknout přímo k podstatě každé země, kterou navštíví. Toto aktualizované vydání je nabité spolehlivými, praktickými a nezaujatými radami a veškerými informacemi, které při plánování své cesty potřebujete.

NÁZEV SOUBORU: Turecko.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025602706

VELIKOST SOUBORU: 1,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

Turecko vždy patřilo k oblíbeným turistickým destinacím. V posledních letech však jeho návštěvnost kvůli bezpečnostní situaci klesá. V loňském roce se zájem turistů snížil o 30 %, čímž se dostal na nejnižší hodnotu za uplynulých deset let. Důvod je jasný.

Turecko se tak v posledním roce dál vzdaluje Evropě, především v oblastech jako je ochrana lidských práv a právního státu. Z toho důvodu Komise ve zprávě o pokroku kandidátských zemí na cestě ke členství z roku 2018 uvedla, že nyní neuvažuje o otevírání nových kapitol přístupových rozhovorů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY