Meditační omalovánky

Interdrought2020.com Meditační omalovánky Image
Hledáte knihu Meditační omalovánky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Tato podmanivá kniha je plná překrásných obrázků určených k vybarvení. A je jen na vás, jak budou vypadat. Mandaly a další abstraktní tvary dají průchod vaší fantazii a probudí umělce, který se ve vás skrývá. Jakmile necháte tvořit své vnitřní já, vaše mysl a tělo se zklidní.Krásné obrázky, které namalujte pak budou třešničkou na dortu.

NÁZEV SOUBORU: Meditační omalovánky.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788073903183

VELIKOST SOUBORU: 5,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nakupte společně - Meditační omalovánky. Kniha Meditační omalovánky - Báječné obrázky, které doslova rozpustí vaše starosti patří do série Meditační omalovánky.Z této série Vám nabízíme celkem 2 knihy za zvýhodněnou cenu 220 Kč.

Meditační omalovánky - Báječné obrázky, které doslova rozpustí vaše starosti - neuveden Tato podmanivá kniha je plná překrásných obrázků určených k vybarvení. A je jen na vás, jak budou vypadat. Mandaly a další abstraktní tvary dají průchod vaší fantazii a probudí umělce, který se ve vás skrývá.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY