Homeopatie pro děti

Interdrought2020.com Homeopatie pro děti Image
Trávit čas knihou Homeopatie pro děti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Homeopatie pro děti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Homeopatické přípravky používá v poslední době čím dál víc lidí jako alternativu nebo doplnění konvenční medicíny. Rodiče chtějí pro své děti celostní a šetrné léčebné metody. A protože nemoci, úrazy a krize patří ke každému dětství, představuje tento kompaktní rádce praktického pomocníka pro šetrnou léčbu.V knížce jsou popsány běžné dětské nemoci a obtíže od novorozeneckého období až po adolescentní věk - najdete tu kašel, rýmu, zánět průdušek, neštovice, ale i tříměsíční koliku či kožní problémy. Zároveň je tu popsáno 18 konstitučních přípravků pro osmnáct typů dětské osobnosti. Protože homeopatie dokáže pomoci vyřešit i psychické potíže, jako jsou noční děsy, dětské úzkosti a strachy či školní bolesti hlavy. Také se dozvíte, co je dobré vědět při léčbě úrazů, jak mírnit bolesti a jak urychlit proces hojení.Ne nadarmo se traduje výrok, že "Natura sanat, medikus curat. - Lékař léčí, příroda uzdravuje." A homeopatie, to je přírodní léčba bez vedlejších účinků, která dlouhodobě posiluje obranyschopnost organismu.

NÁZEV SOUBORU: Homeopatie pro děti.pdf

AUTOR: Stephan Heinrich Nolte

ISBN: 9788072369911

VELIKOST SOUBORU: 4,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Homeopatie pro zdraví Příznivé ceny, rychlé doručení. Nakupujte v pohodlí domova! Bachovy květové esence Klid, sebedůvěra, síla prosadit se, harmonie. Pro dospělé i děti. Homeopatický manuál. Abscesy, vředy a píštěle, Afty, moučnivka ...

I když jsem na vysokých školách vystudoval hned několik oborů týkajících se života a zdraví lidí - sociologii, andragogiku, žurnalistiku i management zdravotnictví - paradoxně největších poznatků o této problematice jsem načerpal až s odstupem dvaceti let u Mgr. Pavla Opelky v jeho České škole klasické a postklasické homeopatie.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY