Fitness Guru Recepty 5

Interdrought2020.com Fitness Guru Recepty 5 Image
Trávit čas knihou Fitness Guru Recepty 5! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Fitness Guru Recepty 5 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ako jesť zdravo a poriadne si pri tom pochutiť?Život nie je iba o zákazoch a obmedzeniach. Chutné jedlo môže byť aj zdravé. A podľa nás by aj malo byť!Koho bavia diéty o suchom šaláte a výčitky svedomia pri každej sladkosti? Nás rozhodne nie, preto už šiesty rok tvoríme zdravé recepty, v ktorých sa snúbia skvelé chute s vyváženým pomerom živín, vitamínov a minerálov. A to všetko z bežne dostupných surovín! Ako u nás býva zvykom, mnoho receptov je bez lepku, bez laktózy, vegan aj raw. V knihe nájdete 100 receptov, z ktorých 50 je úplne nových!Doprajte si raňajky, ktoré vám spravia skvelú náladu, obed, ktorý vás nabije energiou do druhej polovice dňa a večeru, o ktorej budú hostia ešte dlho rozprávať! Prekvapte svoje ratolesti zdravými sladkosťami, na ktoré budú s láskou spomínať celý život.Vraví sa, že raz vidieť je lepšie, ako sto krát počuť. My vravíme, že raz ochutnať je lepšie, ako sto krát vidieť. Každý deň s nami varia tisícky mamičiek, oteckov, gurmánov, kuchárov, trénerov aj športovcov. Ochutnáte aj Vy?

NÁZEV SOUBORU: Fitness Guru Recepty 5.pdf

AUTOR: Miroslav Kelij

ISBN: 9788097186272

VELIKOST SOUBORU: 3,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Fitness Guru Recepty 3 od Fitness Guru v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

By admin 5.12.2016 5.12.2016 0 Věděli jste, že ne všechny tipy na kocovinu fungují? Sepsal jsem ty nejčastější recepty a rady na stavy kocoviny a osobně je vyzkoušel!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY