Istanbul

Interdrought2020.com Istanbul Image
Trávit čas knihou Istanbul! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Istanbul a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Průvodce Istanbulem pobřežím a Dalmácii z vydavatelství Marco Polo s vloženou skládací mapou a Cityatlasem uvnitř.Najdete zde - pamětihodnosti - nejlepší tipy - vše pro dokonalý deni mnoho dalších užitečných rad a informací.

NÁZEV SOUBORU: Istanbul.pdf

AUTOR: none

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 8,67 MB

STÁHNOUT ČÍST

Istanbul, dříve Konstantinopol (turecky İstanbul z řec. εἰς τῆν πόλιν eis tén polin - v 15. století vyslovováno is tin polin - „do Města", do 20. let 20. století též Ḳosṭanṭīnīye) je s 14,4 miliony obyvatel (2014) největším městem Turecka.. Istanbul se rozkládá na evropském i asijském pobřeží Bosporské úžiny.

Istanbul's most comprehensive local tours and experiences platform! We are here to transform your Istanbul trip into an extraordinary experience. In search for a dream Istanbul vacation, millions of visitors browse through our unique unmissable tours and activities designed and hosted by local city experts.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY