Mark Stone: Absolutní spravedlnost

Interdrought2020.com Mark Stone: Absolutní spravedlnost Image
Trávit čas knihou Mark Stone: Absolutní spravedlnost! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Mark Stone: Absolutní spravedlnost a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Mark Stone byl falešně obviněn, alespoň tak si to myslí on.Rozsudek je nemilosrdný - třináct let na vězeňské planetě, odkud vede cesta jedině nohama napřed. Jenže nic není tak jednoduché, jak se zdá.Zatímco je Stone mezi těmi, které na vězeňskou planetu pomáhal dostat, v Pozemské federaci zuří čistky. Od kormidla je odstaven jak generál Khov, tak i admirál Neuman. Kdo za tím stojí? A proč? Ve vesmíru je jen jediný muž, který má šanci to zjistit.

NÁZEV SOUBORU: Mark Stone: Absolutní spravedlnost.pdf

AUTOR: Míla Linc

ISBN: 9788087246160

VELIKOST SOUBORU: 8,14 MB

STÁHNOUT ČÍST

Mark Stone: Absolutní spravedlnost - Míla Linc . Mark Stone byl falešně obviněn, alespoň tak si to myslí on. Rozsudek je nemilosrdný - třináct let na vězeňské planetě, odkud vede cesta jedině nohama napřed. Jenže nic není tak jednoduché, jak se zdá.

Mark Stone - Absolutní spravedlnost, autor: Míla Linc, rok vydání: 2010 Antikvariát s více než 30 535 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00

SOUVISEJÍCÍ KNIHY