Rozprávky na sedem dní + Makarena

Interdrought2020.com Rozprávky na sedem dní + Makarena Image
Trávit čas knihou Rozprávky na sedem dní + Makarena! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rozprávky na sedem dní + Makarena a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Rozprávky na sedem dní + Makarena z pera Zuzany Mojžišovej vznikli v čase požiadaviek jej dvoch synov a dcéry na večerné príbehy. Vytváranie príbehov ju bavilo a dala do nich to najlepšie zo svojej fantázie i zručností výbornej a originálnej rozprávačky. Ako každá dobrá rozprávka, a tieto k nim rozhodne patria, majú rozprávky Zuzany Mojžišovej v sebe trochu poučenia, trochu zábavy a trochu neočakávanosti a dobrodružstva. Bonusom je príbeh, ktorý spoločne vymysleli jej tri deti a ich štyri priateľky. Ak sa nezvyknete pri čítaní knihy nahlas smiať, tak pri Makarene a brutálnej Karkulke sa vám to rozhodne nepodarí.

NÁZEV SOUBORU: Rozprávky na sedem dní + Makarena.pdf

AUTOR: Zuzana Mojžišová

ISBN: 9788097106485

VELIKOST SOUBORU: 10,71 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všetky informácie o produkte Kniha Rozprávky na sedem dní + Makarena, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Rozprávky na sedem dní + Makarena.

90 Kč Rozprávky na sedem dní + Makarena | Zuzana Mojžišová . Rozprávky na sedem dní + Makarena | Sedem autorských rozprávok Zuzany Mojžišovej vzniklo v čase požiadaviek jej dvoch synov a dcéry na večerné príbehy. Nielenže ju to zjavne bavilo, ale dala do toho to najlepšie zo svojej fantázie i zručností výbornej a originálnej rozprávačky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY