Rozprávky na sedem dní + Makarena

Interdrought2020.com Rozprávky na sedem dní + Makarena Image
Rozprávky na sedem dní + Makarena je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zuzana Mojžišová. Přečtěte si s námi knihu Rozprávky na sedem dní + Makarena na interdrought2020.com
Rozprávky na sedem dní + Makarena z pera Zuzany Mojžišovej vznikli v čase požiadaviek jej dvoch synov a dcéry na večerné príbehy. Vytváranie príbehov ju bavilo a dala do nich to najlepšie zo svojej fantázie i zručností výbornej a originálnej rozprávačky. Ako každá dobrá rozprávka, a tieto k nim rozhodne patria, majú rozprávky Zuzany Mojžišovej v sebe trochu poučenia, trochu zábavy a trochu neočakávanosti a dobrodružstva. Bonusom je príbeh, ktorý spoločne vymysleli jej tri deti a ich štyri priateľky. Ak sa nezvyknete pri čítaní knihy nahlas smiať, tak pri Makarene a brutálnej Karkulke sa vám to rozhodne nepodarí.

NÁZEV SOUBORU: Rozprávky na sedem dní + Makarena.pdf

AUTOR: Zuzana Mojžišová

ISBN: 9788097106485

VELIKOST SOUBORU: 8,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Rozprávky na sedem dní + Makarena (Zuzana Mojžišová) s 24 % zľavou za 3.39 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.

Kniha.cz je internetové knihkupectví Mladé fronty, které nabízí kvalitní knihy online za atraktivní ceny.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY