Růže z Cherrybrooku

Interdrought2020.com Růže z Cherrybrooku Image
Trávit čas knihou Růže z Cherrybrooku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Růže z Cherrybrooku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Mladá a krásná Rose Maddifordová žije sama se svým otcem, správcem výrobny střelného prachu, v krásné a divoké krajině Dartmooru. Když ale dojde k tragédii a její otec zůstane upoután na lůžko, ocitá se Rose a její rodina bez prostředků a bez střechy nad hlavou. Jediným řešením se stává sňatek s bohatým panem Chadwickem, jemuž Rose učarovala. Vášnivá a prudká Rose však Charlese nemiluje. Přijde snad láska časem?

NÁZEV SOUBORU: Růže z Cherrybrooku.pdf

AUTOR: Tania Crosse

ISBN: 9788024914633

VELIKOST SOUBORU: 8,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ...

Růže z Cherrybrooku. Crosse, Tania Anne. Vydání: Euromedia Group - Ikar 2010 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 63717. Román pro ženy z prostředí anglického venkova - odehrává se v divoké krajině Dartmooru.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY