Druhá česko-moravská chirurgická kuchařka

Interdrought2020.com Druhá česko-moravská chirurgická kuchařka Image
Hledáte knihu Druhá česko-moravská chirurgická kuchařka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Ivan Čapov? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Přední čeští a moravští chirurgové se opět sešli při psaní kuchařky. Třicet dva lékařů napříč naší republikou spolu se svými přáteli a spolupracovníky shromáždilo téměř sto padesát osvědčených receptů, tentokrát věnovaných rýži a těstovinám. Opět je zde detailně pojednáno rovněž o správném výběru vína a proto své produkty v knize představují nejlepší moravská vinařství. Kuchařka je originálně koncipována a v úvodu ji slovem podpořily významné osobnosti duchovního a společenského života.

NÁZEV SOUBORU: Druhá česko-moravská chirurgická kuchařka.pdf

AUTOR: Ivan Čapov

ISBN: 9788074922787

VELIKOST SOUBORU: 3,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Úvod Knihy Kuchařky Česká kuchyně Druhá česko-moravská chirurgická kuchařka. ... Kuchařka je originálně koncipována a v úvodu ji slovem podpořily významné osobnosti duchovního a společenského života. EAN: 9788074922787: ISBN: 978-80-7492-278-7: Rozměry:

Kniha: Druhá česko-moravská chirurgická kuchařka Autor: Ivan Čapov Opět je zde detailně pojednáno rovněž o správném výběru vína a proto své produkty v knize představují nejlepší moravská vinařství.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY