Tátoš a človek

Interdrought2020.com Tátoš a človek Image
Trávit čas knihou Tátoš a človek! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tátoš a človek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V próze autor podal „históriu“ odprírodnenia koňa, jeho odcudzenia vlastnej podstate, čo má na svedomí nik iný ako človek. Zázračnému rozprávačovi Ondrejovovi sa naskytajú námety na zaujaté hodnotenie, citovo podfarbené vstupy a uvažovanie o odcudzenej podstate človeka, rozsievajúceho nesúlad medzi prírodou a životom.

NÁZEV SOUBORU: Tátoš a človek.pdf

AUTOR: Ľudo Ondrejov

ISBN: 9788080611637

VELIKOST SOUBORU: 10,92 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ondrejova Tátoš a človek. In: Slovo o slove. Prešovská univerzita, 7. Prešov: Náuka, 2001c, s. 45 - 51. ISBN 80-89038-08-5 HLEBOVÁ, B.: Fenomén detského a pohyb v umeleckom čase a priestore v próze Ľuda Ondrejova Tátoš a človek. In: Acta Facultatis Paedagogicae Universitatis Presoviensis.

Tvoje auto, ktoré parkuje pred domom - tvoj tátoš, ktorý už niečo zažil, alebo zaprášený služobný notebook, ktorý sa snažíš vyčistiť už nejaký ten deň a nikdy nebol čas (alebo chuť). Teraz si predstav niekoho, kto tieto veci nemá. Napríklad človek bez domova, ktorý ti každý deň pred potravinami ponúka Nota Bene.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY