Okinawské karate

Interdrought2020.com Okinawské karate Image
Trávit čas knihou Okinawské karate! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Okinawské karate a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Titul Okinawské karate – kata a praktické použití, je nepostradatelnou pomůckou pro každého, kdo chce pochopit principy použití technik karate.Najdete zde, mimo jasného znázornění 4 kata, i vysvětlení jejich technik. To je založeno na tradičním systému boje s velice funkčními aplikacemi pro reálný konflikt.Významnou součástí knihy jsou i teoretické poznámky k bojovým principům, obsažených ve všech kata a jejich jasné vysvětlení. Kniha obsahuje mnoho dalších informací: např. kwapo jutsu – techniky oživování, ogi – nejvyšší stupeň poznání a další. Publikace osloví každého zájemce o bojová umění, kterého zajímá praktická stránka cvičení.Dirk Ludwig se narodil roku 1960 ve Stralsundu (Německo), je ženatý a se svou manželkou Hiromi žije v Japonsku. Různá bojová umění trénuje od r. 1974. Jeho hlavním učitelem je Tanaka Hiromasa Sensei (Matsuyama / Japonsko).

NÁZEV SOUBORU: Okinawské karate.pdf

AUTOR: Dirk Ludwig

ISBN: 8086719006

VELIKOST SOUBORU: 8,61 MB

STÁHNOUT ČÍST

Titul Okinawské karate - kata a praktické použití, je nepostradatelnou pomůckou pro každého, kdo chce pochopit principy použití technik karate. Najdete zde, mimo jasného znázornění 4 kata, i vysvětlení jejich technik. To je založeno na tradičním systému boje s velice funkčními aplikacemi pro reálný konflikt.

Many historians trace Okinawan karate history and indeed the history of the martial arts in the Far East to Bodhidharma, the Indian Buddhist monk who travelled to China in around 527 CE. He stayed at the Shaolin Temple where he is said to have taught the monks an ancient form of Indian martial arts known as Vajramushti , which dates back to ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY