Churchillovy tajné zbraně

Interdrought2020.com Churchillovy tajné zbraně Image
Trávit čas knihou Churchillovy tajné zbraně! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Churchillovy tajné zbraně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Přísně tajné vývojové oddělení, známé pod názvem MD 1, založil sám Winston Churchill a spadalo přímo pod něj. Během druhé světové války MD 1 vyvinulo dvacet šest nových zbraní. Churchillovy hračky -- umělé vlnolamy, samonaváděcí bomby, magnetické protitankové granáty, tanky se zesíleným pancéřováním a umělé mosty - nakonec přispěly největším dílem při vylodění v Normandii a k celému vítěznému tažení Francií, Belgií, Nizozemskem až do Německa. Není pochyb o tom, že i v tomto případě Churchillův geniální instinkt a jeho neústupnost mu pomohly druhou světovou válku vyhrát.

NÁZEV SOUBORU: Churchillovy tajné zbraně.pdf

AUTOR: Patrick Delaforce

ISBN: 8023737600

VELIKOST SOUBORU: 1,96 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nová kniha 225 strán Historie speciálních tankových zbraní... Přísně tajné vývojové oddělení, známé pod názvem MD 1, založil sám Winston Churchill a spadalo přímo pod něj. Během druhé světové války MD 1 vyvinulo dvacet šest nových zbraní. Churchillovy hračky -- umělé vlnolamy, samonaváděcí bomby, magnetické protitankové granáty, tanky se zesíleným ...

Churchillovy tajné zbraně Vytvářeli rafinované, bizarní ale účinné zbraně, které nejednomu vojákovi či špiónovi zachránily život… Britský dokument (2014)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY