Alive

Interdrought2020.com Alive Image
Trávit čas knihou Alive! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Alive a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Alive vyšlo u příležitosti stejnojmenné putovní výstavy, která volně navázala na projekt Země krásná neznámá. Je založeno na kontrastu překrásných fotografií roztodivných živočišných druhů v překvapivých momentech, detailních záběrech či zasazených do vzrušujících přírodních scenérií a textové složky, která by měla být pro člověka moderní doby varováním. Svými statistikami a čísly nám předkládá účet o našem působení na naší planetě, o tom, jak jsou takzvaný pokrok a zlepšování životní úrovně podmíněny poškozováním rovnováhy životního prostředí, narušením biodiverzity, které mohou být předzvěstí našeho vlastního zániku. Jediným možným řešením je vzít zodpovědnost do svých rukou a vydat se cestou udržitelného rozvoje.

NÁZEV SOUBORU: Alive.pdf

AUTOR: Jan Nemejovský

ISBN: 9788073911270

VELIKOST SOUBORU: 4,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

La mail gratuita @tim.it con antivirus e antispam e fino a 3 GB di spazio, da web o client e da PC o mobile. Accesso webmail per mail tim.it, alice.it e tin.it.

Category Music; Song Alive; Artist Sia; Album This Is Acting; Writers Adele Adkins, Tobias Jesso Jr., Sia; Licensed to YouTube by InertiaPtyLtd, SME (on behalf of Inertia Music); LatinAutor, SOLAR ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY