Anička u moře

Interdrought2020.com Anička u moře Image
Anička u moře je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ivana Peroutková. Přečtěte si s námi knihu Anička u moře na interdrought2020.com
Vyprávění určené malým čtenářkám navazuje na dvě předcházející oblíbené knížky Anička a její kamarádky, Anička ve městě. Tentokrát Anička odlétá se svými rodiči na krátké prázdniny do Egypta, do přímořské Hurghady. Bere si s sebou opět svůj deník a je plná očekávání, co všechno v neznámé exotické zemi prožije. Především se těší, že se bude potápět v korálovém moři, a doufá, že pozná i nějakou novou kamarádku. Zprvu není nadšená, ale naštěstí se zakrátko všechno změní. Anička najde českou kamarádku, a když se ztratí v tržnici, sblíží se i s jednou místní holčičkou. Anička pozná i zajímavosti Egypta: na výletě s rodiči zažije jízdu na velbloudovi, uvidí pyramidy, bájnou řeku Nil a posvátné hrobky egyptských faraonů s vystavenou mumií. Nejúžasnější zážitek ji čeká při potápění v korálovém moři. Pak dojde i na sny a přání o spojení mořského a lidského světa. A dokonce i na jednu živou medúzu, kterou Anička zachrání. Nakonec přichází loučení... Anička se domů vrací plná dojmů a vzpomínek. A třebaže se těší na své spolužáky v Praze, moc dobře ví, že na své prázdniny v Egyptě nikdy nezapomene.

NÁZEV SOUBORU: Anička u moře.pdf

AUTOR: Ivana Peroutková

ISBN: 9788000025636

VELIKOST SOUBORU: 4,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nakupte společně - Anička na cestách. Kniha Anička u moře patří do série Anička na cestách.Z této série Vám nabízíme celkem 9 knih za zvýhodněnou cenu 1 386 Kč.

Anička u moře Autor: Peroutková, Ivana Nakladatel: Albatros EAN: 9788000025636 ISBN: 978-80-00-02563-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 116 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY