Veritas

Interdrought2020.com Veritas Image
Trávit čas knihou Veritas! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Veritas a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Historický thriller volně navazuje na předchozí díly Imprimatur a Secretum, které se záhy po vydání staly evropskými bestselery. Napínavý děj se tentokrát odehrává ve Vídni v letech 1709-1711. Setkáme se zde se všemi dobře známými postavami, které však musí čelit novým nebezpečím. Atto Melani podniká misi za mladým císařem Josefem I., ve stejnou dobu se ale překvapivě ohlásí delegace tureckého sutlána. Postupně vychází najevo, že křehký mír panující mezi Vídní a Osmanskou říší je ohrožen prastarým konfliktem. Atto Melani musí udělat vše pro to, aby mu zabránil.

NÁZEV SOUBORU: Veritas.pdf

AUTOR: Francesco Sorti

ISBN: 9788000015842

VELIKOST SOUBORU: 6,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Veritas. Šicí stroje Veritas, našli jste správnou stránku pro nákup vašeho nového šicího stroje. Najdete je u nás i na kamenné prodejně. Nevíte, který model vybrat? Potřebujete poradit a stroje porovnat? Pak nás neváhejte kontaktovat! Rádi vám šicí stroje porovnáme a doporučíme na základě vašich potřeb.

L'app de Veritas L'app de Veritas t'ajuda a comprar i cuinar. Descobreix les propietats nutricionals dels productes que trobaràs a les nostres botigues, així com receptes saludables. I també aconsegueix descomptes per

SOUVISEJÍCÍ KNIHY