Mezinárodní obchod a mezinárodní marketing

Interdrought2020.com Mezinárodní obchod a mezinárodní marketing Image
Hledáte knihu Mezinárodní obchod a mezinárodní marketing? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je František Janatka? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Publikace, která je koncipována jako studijní pomůcka pro posluchače předmětů "Mezinárodní marketing" a "Mezinárodní obchod", se věnuje v rámci problematiky marketingu mezinárodního obchodu mimo jiné novým aspektům, které v posledních letech problematiku ovlivňují, a řadě novinek potřebných pro teoretickou přípravu a praxi jak mezinárodního, tak vnitrounijního a vnitřního obchodu ČR.

NÁZEV SOUBORU: Mezinárodní obchod a mezinárodní marketing.pdf

AUTOR: František Janatka

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 1,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Za publikaci Mezinárodní obchod a marketing - praktická výkladová encyklopedie . získala spolu s autorským kolektivem v roce 2002 Cenu nakladatelství Grada Publishing . v kategorii ekonomické literatury a Cenu za prestižní publikaci VŠE, za druhé přepracované .

Mezinárodní obchod - bakalářské studium. Láká Tě svět mezinárodního byznysu?Potom je pro Tebe program Mezinárodní obchod to pravé. Prostřednictvím předmětů jako Mezinárodní obchodní operace nebo Světová ekonomika se naučíš chápat svět v souvislostech a nebude pro Tebe problém zorientovat se ve stále se měnícím mezinárodním prostředí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY