Yor

Interdrought2020.com Yor Image
Trávit čas knihou Yor! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Yor a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V príbehu Yora sa čitateľ prenesie do obdobia nasledujúceho tesne po udalostiach roku 1968, do navonok nevýrazných čias, keď sa akoby nič nedialo. Začala sa „normalizácia“ a národ sa vracia do stavu strachu a pretvárky. Stretávame mladú a šťastnú Emi, zľahka poletujúcu na obláčiku lásky a radosti zo života. Revolučný rok je ešte stále prítomný svojou blízkosťou, ale aj nenávratnosťou, každý hľadá spôsob, ako sa s ním vyrovnať. Emi, ktorá sa ešte nenaučila mlčať, v priateľských kruhoch kritizuje a otvorene politizuje. A zároveň sa učí ako prežiť v krajine, ktorej hranice sa hermeticky utesnili a jej obyvateľom zostáva potupne bezvýchodiskový život.

NÁZEV SOUBORU: Yor.pdf

AUTOR: Erika Füle

ISBN: 9788097136932

VELIKOST SOUBORU: 7,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Yor stomps the ground, inflicting Physical damage to all players within 10 yards, knocking them back. Yor is an Elite NPC that can be found in Mana-Tombs.

Located in Toronto, York University is the 3rd largest university in Canada, with a community of 53,000 students, 7,000 faculty & staff, and 295,000+ alumni

SOUVISEJÍCÍ KNIHY