Neděle jako stvořená pro vraždu

Interdrought2020.com Neděle jako stvořená pro vraždu Image
Neděle jako stvořená pro vraždu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zdena Frýbová. Přečtěte si s námi knihu Neděle jako stvořená pro vraždu na interdrought2020.com
Román Zdeny Frýbové zachycuje v několika dějových rovinách, psychologicky vážných, napínavých a zároveň ironických a humorně laděných, komplikované vztahy v rodině stavebního inženýra Antonína Rabase, jeho manželky architektky Judity Rabasové a jejich synů Marcela a Luboše.Mladí Rabasové jsou inteligentní, vzdělaní, vzhlední a pracovití stejně jako jejich rodiče. Jenomže: proč se Marcel žení s nudnou, nevábnou, o dvacet let starší Emilií Vojtíškovou? Co přitom pro něho znamená výstřední, atraktivní a dětinská Zuzana? Kam pravidelně uniká Luboš ze svého harmonického manželství s hezkou medičkou Natašou? Na tyto otázky se snaží odpovědět kriminalista, který vyšetřuje vraždu v jejich rodině. Mohl ji spáchat kdokoliv z nich, protože motiv měli všichni.

NÁZEV SOUBORU: Neděle jako stvořená pro vraždu.pdf

AUTOR: Zdena Frýbová

ISBN: 9788072443116

VELIKOST SOUBORU: 10,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Neděle jako stvořená pro vraždu - Zdena Frýbová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.

Noc jako stvořená pro nevěru 2003; všech 22 knih autora. Kniha Neděle jako stvořená pro vraždu je v. Právě čtených: 2x: Přečtených: 345x:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY