Alžbeta

Interdrought2020.com Alžbeta Image
Trávit čas knihou Alžbeta! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Alžbeta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Svätá Alžbeta sa stala vzorom svätosti pre mnohých. Boh ju obdaroval odvážnym duchom, aby sa nezľakla žiadnych prekážok či protivenstiev a aby s vďačnosťou plnila jeho vôľu. Hoci jej rodičia zabezpečili život v blahobyte, zriekala sa bohatstva, ako len vedela a používala ho výlučne v prospech biednych. Bola milujúcou manželkou a matkou, no nikdy neprestala nadovšetko milovať Pána Boha. Jej život na tejto zemi trval len 24 rokov, ale bol naplnený milosrdnou a činorodou láskou.Ponúkame jej krátky životopis, ktorý spolu s veľavravnými a pôvabnými ilustráciami prinesie Vašim deťom pekný a poučný zážitok.

NÁZEV SOUBORU: Alžbeta.pdf

AUTOR: Iva Štrbová

ISBN: 9788071146568

VELIKOST SOUBORU: 5,39 MB

STÁHNOUT ČÍST

http://www.reflexy.cz https://www.facebook.com/reflexycz/ https://www.instagram.com/reflexy_cz https://www.youtube.com/user/reflexycz/featured E-SHOP...

„Alžbeta Bartošová je podivuhodná bytost, v níž se snoubí hned několik různých talentů. Zazpívá s pozoruhodnou jistotou každý hudební žánr. Tančí a pohybuje se po jevišti s elegancí prima baleríny. Je také nadaná herečka, která by obstála v leckterém dramatu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY