Kočky

Interdrought2020.com Kočky Image
Kočky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Kočky na interdrought2020.com
Kočky doprovázejí člověka již celá tisíciletí - ať už jako přítulní společníci, nebo úspěšní lovci myší.Fascinuje nás jejich tajuplný pohled, pružné mrštné tělo a nezávislý charakter. V této atraktivní publikaci s bohatým obrazovým doprovodem čtenáři naleznou profily všech plemen koček uznaných chovatelskou organizací World Cat Federation. Kniha nabízí přes 500 okouzlujících snímků koček s citlivě napsanými doprovodnými texty včetně popisu charakteristických znaků, zálib a povahových vlastností koček a věnuje se také rozmanitým okamžikům kočičího života - při volném pohybu venku, v teple domova či v soužití s jinými kočkami, anebo dokonce se zcela nezvyklými zvířecími kamarády.

NÁZEV SOUBORU: Kočky.pdf

AUTOR: none

ISBN: 978325130871

VELIKOST SOUBORU: 8,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Antiparazitika pro kočky skladem. Stále doručíme až domů, na pobočky i do Alzaboxu. Poradíme s výběrem. Pravidelné akce a slevy na Antiparazitika pro kočky. Široká nabídka značek Advantage, Effipro, Frontline a dalších.

Pelech pro psy i kočky s vnějším průměrem 70 cm poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Je možné ho vyprat na 30 °C, výhodou je rychlé schnutí. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. O'lala Pets Pelíšek Amélie De luxe 70 cm neelektrizuje srst.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY