S hlavou v oblakoch

Interdrought2020.com S hlavou v oblakoch Image
Hledáte knihu S hlavou v oblakoch? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Ildikó von Kürthyová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Stalo sa niečo, s čím už nepočítala. Linda má tridsaťpäť, za sebou rozchod s priateľom, ktorý ju podviedol, a pleť už tiež nemá najpevnejšiu. A predsa odrazu rieši problém, po ktorom vždy túžila: má aféru so ženatým mužom.A to znamená: Mať sex predtým, než sa odlíči, nie až potom. Popíjať sekt v posteli namiesto vínového streku pred telkou. Vyhadzovať hriešne peniaze za sandáliky na vysokých podpätkoch a zachovať si chladnú hlavu pri náhodnom stretnutí s jeho manželkou. Nerobiť žiarlivé scény, nič nevyčítať, inak sa z milenky rýchlo môže stať bývalá milenka. Alebo manželka.Vlastne je to hrozná drina. Navyše, každý hovorí, že to nemôže trvať večne. Najťažšie je vystihnúť správny okamih na ústup. Lenže u Lindy sa všetko vyvíja oveľa rýchlejšie - a celkom inak, ako by sa dalo čakať.

NÁZEV SOUBORU: S hlavou v oblakoch.pdf

AUTOR: Ildikó von Kürthyová

ISBN: 9788055115849

VELIKOST SOUBORU: 9,64 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Dorka Magorka s hlavou v oblakoch (Abby Hanlon). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

S hlavou v oblacích (No. 1) Spolupráce českého souboru Cirku la Putyky a rwandského Future Vision Acrobat začala letos na jaře, když se principál Rosťa Novák ml. vypravil do Rwandy. Projekt Hit, tell the difference byl dokončen v prostoru pražských Jatek78 a na letošní Letní Letné měl premiéru.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY