Zrušení firem - likvidace a úpadek se vzory podání

Interdrought2020.com Zrušení firem - likvidace a úpadek se vzory podání Image
Hledáte knihu Zrušení firem - likvidace a úpadek se vzory podání? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2002 a autorem je Hana Kratochvílová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Komplexní přehled o specifikách ukončení podnikatelské a jiné činnosti likvidací v jednotlivých právních formách obchodních společností a dalších subjektech. Autorka se ve své práci zabývá touto otázkou jak z pohledu společností – jejich přeměn, změn právních forem, způsobů možné záchrany společností a jejich likvidace, tak i z pohledu likvidátora. Kniha pojednává o odlišných právních úpravách jmenování, povinnostech a postavení likvidátora a správce konkursní podstaty v jednotlivých typech firem. Věnuje se také odměňování likvidátorů a správců konkursní podstaty. V závěru knihy naleznete vzory podání a písemností z oblasti firemního, konkursního a pracovního práva.

NÁZEV SOUBORU: Zrušení firem - likvidace a úpadek se vzory podání.pdf

AUTOR: Hana Kratochvílová

ISBN: 8071796751

VELIKOST SOUBORU: 1,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

rozšírené hľadanie. Odporúčame; Pripravujeme; Novinky; Antikvariát; Inde nekúpite; 0,00 € 0 ks tovaru

Informace o založení společnosti. Založení společnosti (založení s.r.o. nebo i založení a.s.) a zápis této společnosti do obchodního rejstříku patří mezi hlavní úskalí, která čekají na budoucího provozovatele každé obchodní společnosti.Založení společnosti či založení firmy nabízíme v rámci celé České republiky a to i na dálku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY