Jezevec Chrujda ostrouhá křen

Interdrought2020.com Jezevec Chrujda ostrouhá křen Image
Trávit čas knihou Jezevec Chrujda ostrouhá křen! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jezevec Chrujda ostrouhá křen a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Již šesté pokračování oblíbených příběhů jezevce Chrujdy nás znovu zavede do lesa Habřince. Chrujda se svými kamarádkami lasičkou Aničkou a sůvičkou Stáňou čelí úkladům hlavního záporňáka, tchoře Smradolfa. Tentokrát bojují proti křenu, který se vymkne kontrole a začne poroučet celému lesu. Naštěstí se mu postaví Chrujda a s pomocí nejnovějšího Stánina vynálezu dobro zvítězí a roztahovačný křen skončí jako pochutina. V Habřinci je zase klid a od té doby si Chrujda pamatuje, že kořen zla se musí vymýtit včas.

NÁZEV SOUBORU: Jezevec Chrujda ostrouhá křen.pdf

AUTOR: Petr Stančík

ISBN: 9788075580719

VELIKOST SOUBORU: 9,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jezevec Chrujda ostrouhá křen 6. v sérii, P. Stančík, 2019 Koupit Koupit eknihu Jezevec Chrujda zakládá pěvecký sbor netopejrů 7. v sérii, P. Stančík, 2019

Jezevec Chrujda ostrouhá křen. Celkové hodnocení ... Naštěstí se mu postaví Chrujda a s pomocí nejnovějšího Stánina vynálezu dobro zvítězí a roztahovačný křen skončí jako pochutina. V Habřinci je zase klid a od té doby si Chrujda pamatuje, že kořen zla se musí ..

SOUVISEJÍCÍ KNIHY