Kniha ekonomie

Interdrought2020.com Kniha ekonomie Image
Hledáte knihu Kniha ekonomie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Co se děje při recesi? Jak fungují peníze? Proč platíme daně? Ekonomie ovlivňuje každou stránku našich životů, od způsobu, jak cestujeme do práce, až po rozhodování, za co utratíme své peníze – a velké ekonomické myšlenky nepřetržitě utvářejí náš svět.Srozumitelné napsaná Kniha ekonomie, doplněná o krátká, výstižná objasnění ekonomických pojmů, diagramy, které krok za krokem zpřehledňují složité teorie, klasické výroky, jež činí ekonomii snáze zapamatovatelnou, a vtipné ilustrace, které si pohrávají s našimi představami o velkých myšlenkách.

NÁZEV SOUBORU: Kniha ekonomie.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788024244983

VELIKOST SOUBORU: 8,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tato kniha mi otevřela bránu do studia ekonomie. Co víc, kniha je velkým přínosem i pro lidi, kteří nejsou zrovna ekonomové. Poskytne vám přehled o tom, v jakém světě žijete a také jak v něm jednat a ovlivňovat ho. Například o obětováná příležitost je jev, který by měl znát každý, ne jen ekonom.

V autorově podání je ekonomie krásný humanitní obor, jehož kořeny a souvislosti jdou mnohem hlouběji, než si dnes člověk dokáže představit. Kniha je ale něčím víc než sondou do dějin ekonomického myšlení. Ukazuje, kolik čerstvých a překvapivě relevantních myšlenek. můžeme v dědictví starých civilizací najít.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY