Poľovačka na upíra

Interdrought2020.com Poľovačka na upíra Image
Trávit čas knihou Poľovačka na upíra! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Poľovačka na upíra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Napínavý detektívny príbeh pre všetkých, ktorí majú chuť osviežiť si a rozšíriť znalosť angličtiny. Výdatný jazykový tréning prebieha v príjemnej spoločnosti inšpektora Hudsona. Jeho tajuplný detektívny príbeh je plný záhadných zvratov, napätia a humoru.

NÁZEV SOUBORU: Poľovačka na upíra.pdf

AUTOR: Marc Hillefeld

ISBN: 8010002589

VELIKOST SOUBORU: 9,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tieto dosky však záhadne popraskali kvôli stromu, ktorý vyrástol z kola zapichnutého do srdca upíra. Hovorí sa, že kto odreže vetvu zo stromu, uvidí, ako z rezu začne vyvierať krv. Obyvatelia veria, že ak strom narastie do takej veľkosti, že rakvu „vynesie" na povrch, potom sa upír vráti a začne loviť živých.

Detský kostým Upíra Preoblečte Vaše dieťa do strašidelného kostýmu UPÍRA. Kostým Upíra je skvelý ako halloweensky kostým alebo ako kostým na karneval. Detský kostým Upíra obsahuje: Kombinéza s plášťom Ako si správne vybrať kostým? Kostýmy tvorí 100% POLYESTER. Vďaka elastickému materiálu sa dajú prispôsobiť.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY