Rozprávka o oslíkovi

Interdrought2020.com Rozprávka o oslíkovi Image
Trávit čas knihou Rozprávka o oslíkovi! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rozprávka o oslíkovi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Na začiatku príbehu je plátno alebo biely papier, aby vznikol obrázok. A zázračný maliar, ktorého v moci je nakreslený obrázok oživiť. Stačí sa mu prihovoriť. Takto sa narodí oslík. Najprv s tromi nohami... Ale čo by to bolo za kocúra Kilimandžára, dovtedy maliarovho jediného priateľa, ktorý toľko mudruje a dobiedza, kým maliar nedokreslí oslíkovi aj štvrtú nohu. A už sa môže začať príbeh o priateľstve, vzájomnej pomoci, klebetnom vrabčiakovi, Kilimadžárovej kamoške Frederike, klaunovej opičke, hrbatom dievčatku Dorotke, a najmä o tom, ako spoločne zachránia radosť z rúk chamtivých zlodejov.

NÁZEV SOUBORU: Rozprávka o oslíkovi.pdf

AUTOR: Ján Milčák

ISBN: 9788089552214

VELIKOST SOUBORU: 7,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Rozprávka o oslíkovi, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rozprávka o oslíkovi. Rozprávka o oslíkovi od 148 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.

Kniha: Rozprávka o oslíkovi (Milčák Ján)(Ján Milčák) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk

SOUVISEJÍCÍ KNIHY