Procházky Olomoucí

Interdrought2020.com Procházky Olomoucí Image
Trávit čas knihou Procházky Olomoucí! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Procházky Olomoucí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Krok za krokem olomouckými ulicemiZažijte královské město Olomouc jinak! Olomouc to není jen katedrála svatého Václava nebo výstaviště Flora. Olomouc to je pestrá architektura, bohatá historie, součást Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Kniha vám nabízí sedm tematických procházek Olomoucí, díky kterým odhalíte i méně známá olomoucká zákoutí. Vydejte se po stopách Habsburků, odhalte místa, která upadla v zapomnění. Objevte dochované, zaniklé, zapomenuté nebo jen našim očím rafinovaně skryté pevnostní objekty. A to je teprve začátek.Průvodce vám nabízí:netradiční tematické procházky Olomoucí;mnoho zajímavých informací;přehledné mapy se zaznačenými body zájmu;barevné fotografie;historické snímky Olomouce.

NÁZEV SOUBORU: Procházky Olomoucí.pdf

AUTOR: Tomáš Kryl

ISBN: 9788026419501

VELIKOST SOUBORU: 1,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

DESTINACE OLOMOUC Nabídka především pro individuální turisty, školy, firmy a kongresové delegace. Olomouc mezi 10 skrytými poklady Evropy podle Lonely Planet! Olomouc je nejkrásnějším městem ČR podle čtenářů iHNed.cz!. Olomouc v Top 10 evropských turistických destinací roku 2013 podle Lonely Planet!. Olomouc jako No. 1 evropských skrytých destinací roku 2014 podle ...

prochÁzky olomoucÍ, vydaná nakladatelstvím Albatros Media. V celkem sedmi kapitolách se můžete vydat na tematické okruhy po hanácké metropoli tak, jak je znáte z mých pravidelných vycházek, jichž se mnozí z Vás již léta účastníte.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY