Strečink

Interdrought2020.com Strečink Image
Trávit čas knihou Strečink! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Strečink a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Naučte se spolu s námi základní strečinková cvičení, která jsou nutná před a po každé sportovní aktivitě. Renomovaný český autor, MUDr. Kamil Ramík, rehabilitační a sportovní lékař, vám přináší komplexní protažení všech svalových skupin, upozorňuje na časté chyby při cvičení a vysvětluje princip a důvody strečinku. Knihu jistě ocení nejen amatérští sportovci všech věkových skupin, ale i učitelé tělocviku, trenéři a profesionální sportovci.

NÁZEV SOUBORU: Strečink.pdf

AUTOR: Kamil Ramík

ISBN: 9788024731537

VELIKOST SOUBORU: 4,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

Statický strečink může dle celé řady publikovaných studií (např. Pearce, 2009, Avela et al, 1999…) negativně ovlivnit výkony, kde je důležitá síla a rychlost ( Tab. 2 ). Po statickém strečinku byla již mnohokrát prokázána snížená schopnost produkovat sílu.

Knihy s touto tématikou. Lisa Purcell, Philip Striano, Strečink a trénink pro běžce - anatomie, Computer Press (CPress), 2016; František Šebej, Strečink, TIMY partners, 2001; Karl Knopf, Strečink pro 50+ - Pružnost a aktivní život bez úrazů, Mladá fronta, 2018; Dana Fialová, Strečink ve školní tělesné výchově, Gaudeamus, 2004; Arnold G. Nelson, Jouko Kokkonen, Strečink ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY