Božský cizinec

Interdrought2020.com Božský cizinec Image
Hledáte knihu Božský cizinec? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Christina Lauren? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Tento titul je dostupný také v kolekci za výhodnou cenu!Božská kombinace sexu, drzosti a emocí! Kde Božský bastard pro jistotu skončil, Božský cizinec teprve začíná!Sara Dillonová, nadaná finanční asistentka, se při útěku od svého nevěrného přítele přestěhuje do NY. Unavená několikaletým stereotypem hledá povyražení bez přílišných závazků. Když v tanečním klubu potká neodolatelného, sexy Brita, nepočítá s tím, že by z toho bylo něco víc než zábava na jednu noc. Ale způsob a rychlost, kterými překračuje její zákazy, ho brzy promění z nezávazného flirtu v jedinečného Božského cizince.Celé město ví o tom, že Max Stella je na ženské a střídá je jako trenýrky. Navzdory tomu, že spoléhá na svůj vzhled businessmana, začne po setkání se Sarou – a po jejím svolení, aby pořídil několik jejích divokých fotek – přemýšlet nad tím, jestli by jeho vášně mohly přerůst za hranice ložnice. Pro Sáru je jen jediná věc děsivější, než že by je někdo chytil při setkáních plných erotických zážitků na veřejnosti – že by se jí Max mohl dostat příliš k tělu – a to ne doslovně.

NÁZEV SOUBORU: Božský cizinec.pdf

AUTOR: Christina Lauren

ISBN: 9788074625152

VELIKOST SOUBORU: 9,64 MB

STÁHNOUT ČÍST

E-kniha: Božský cizinec - Christina Laurenová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.

Kde Božský bastard pro jistotu skončil, Božský cizinec teprve začíná! Sara Dillonová, nadaná finanční asistentka, se při útěku od svého nevěrného přítele přestěhuje do NY. Unavená několikaletým stereotypem hledá povyražení bez přílišných závazků.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY