Psychologie sportu

Interdrought2020.com Psychologie sportu Image
Trávit čas knihou Psychologie sportu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Psychologie sportu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace zaměřená na poznatky o souvislostech mezi pohybem a psychikou. Autoři věnují pozornost jak obecně psychologickým, tak sociálně psychologickým pohledům na problematiku sportu, včetně psychologie pohybových cvičení. Kniha je proto rozčleněna do několika tematických oblastí přinášejících informace jak o vývoji oboru, tak o současném stavu poznání i s nástinem praktického využití. Publikace může sloužit všem, kteří si chtějí rozšiřovat poznatky o souvislostech mezi psychikou a pohybem v různých situačních kontextech.

NÁZEV SOUBORU: Psychologie sportu.pdf

AUTOR: Václav Hošek

ISBN: 9788024616025

VELIKOST SOUBORU: 3,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Psychologie tělesné výchovy a sportu původně vyšla z biologických věd a psychologie motivace. Z obsahu knihy je zřejmé, že od dob těchto začátků téma významně pokročilo. Většina profesionálních sportovců dnes spolupracuje se sportovním psychologem a lidé, ...

Metody psychologie sportu. Každý sportovní psycholog má své metody a postupy. Většinou je nepublikuje a střeží je pro své svěřence. Přitom mnohá pravidla životní moudrosti a sebeovládání byla sepsána již dávno. Jde jen o to, najít individuální, správnou kombinaci v rozmanité mozaice osobnosti sportovce.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY