Výlov šuplíka

Interdrought2020.com Výlov šuplíka Image
Trávit čas knihou Výlov šuplíka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Výlov šuplíka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Miroslav Wanek patří k nejosobitějším a nejuznávanějším českým rockovým textařům.Kniha Výlov šuplíka nejen shrnuje jeho texty pro skupiny Už jsme doma, FPB, Divize T a Pluto, ale také mapuje Wanekovu tvůří kariéru v šesti obsáhlých rozhovorech z let 1991-2012, z nichž dva zatím nebyly publikovány v češtině.Výlov šuplíka je zároveň průvodcem tvorbou skupin Už jsme doma a FPB, přináší jejich detailní diskografii a mnoho desítek pozoruhodných fotografií.

NÁZEV SOUBORU: Výlov šuplíka.pdf

AUTOR: Miroslav Wanek

ISBN: 9788072871674

VELIKOST SOUBORU: 3,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Výlov šuplíka. Centrum Péče o zákazníky; Účet; Vítáme Vás, můžete se přihlásit nebo vytvořit účet. 0; Cart. product (empty) Košík je prázdný ...

Kniha Výlov šuplíka nejen shrnuje jeho texty pro skupiny Už jsme doma, FPB, Divize T a Pluto, ale také mapuje Wanekovu tvůří kariéru v šesti obsáhlých rozhovorech z let 1991-2012, z nichž dva zatím nebyly publikovány v češtině.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY