Jarovce

Interdrought2020.com Jarovce Image
Trávit čas knihou Jarovce! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jarovce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Geografická poloha v hraničnom trojuholníku v blízkosti Dunaja oddávna predurčovala Jarovce, aby sa stali dôležitou križovatkou obchodných ciest, vojenských ťažení, či prosperujúcim a strategicky dôležitým hospodárskym a ekonomickým zázemím. Autori mapujú históriu Jaroviec do polovice 20. storočia, kedy 15. októbra 1947, na základe Parížskej dohody, bola pričlenená k Československu. Vychádza k osemstému výročiu prvej písomnej zmienky z roku 1208.

NÁZEV SOUBORU: Jarovce.pdf

AUTOR: Jozef Mallinerits

ISBN: 9788089218813

VELIKOST SOUBORU: 1,48 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jarovce jsou městská část Bratislavy, nacházející se v okresu Bratislava V, mezi městskými částmi Petržalka a Rusovce.Společně s Rusovcemi a Čunovem patří k tzv. „zadunajským" částem města. Je jednou z nejmenších částí a ke konci roku 2012 v ní žilo 1677 obyvatel.

Kniha: Jarovce -- Villa Ban - Juraj Hradský; Jozef Mallinerits. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY