Koloběh vody v přírodě

Interdrought2020.com Koloběh vody v přírodě Image
Trávit čas knihou Koloběh vody v přírodě! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Koloběh vody v přírodě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tři kamarádi spolu chodí do třídy. Odpoledne si s mladšími sourozenci často hrají na dvoře za domem. Když se jednou pořádně rozprší, společně začnou přemýšlet, kde se vlastně na obloze bere déšť a proč odtamtud padá na zem. Kamarádi pozorují, jak se voda vsakuje do země a vypařuje se na sluníčku. V kuchyni se pustí do experimentování a zkoumají koloběh vody. Badatelské nadšení větších dětí nakazí i jejich mladší sourozence, kteří by rádi prováděli podobné pokusy ve školce. 12 obrázkových karet s nákresy vhodnými pro děti, zasazenými do rámcového příběhu: vzrušující poznávání světa kolem nás, propojující učení a zážitek. Materiál je určen pro práci s dětmi v MŠ a na prvním stupni ZŠ. Je ideální pro použití ve skupině i s jednotlivci. Obsahuje návod, jak s dětmi o daném tématu diskutovat a jak jim problematiku přiblížit.

NÁZEV SOUBORU: Koloběh vody v přírodě.pdf

AUTOR: Mile Penava

ISBN: 9788088290469

VELIKOST SOUBORU: 8,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

Koloběh vody v přírodě Autor: Boetius, Jeanette a Penava, Mile Nakladatel: Pasparta EAN: 9788088290469 ISBN: 978-80-88290-46-9 Popis: 1× kniha, lístková, 12 stran, česky Rozměry: 42 × 30 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání)

Koloběh uhlíku v přírodě je biogeochemický cyklus, během kterého se uhlík, který je základním stavebním kamenem veškerých organických sloučenin, vyměňuje mezi biosférou, litosférou, hydrosférou a atmosférou. Články: Křišťálově čisté ledové sochy v sobě odráží fantazii autorů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY