Selekce BOX

Interdrought2020.com Selekce BOX Image
Trávit čas knihou Selekce BOX! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Selekce BOX a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
35 dívek. 1 princ. Životní šance. Princeznovská trilogie v jednom boxu!Selekce: Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona. Ale pro Americu Singerovou je Selekce noční můrou. Znamená to pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunku. Pak America potká prince Maxona. Postupně začne zpochybňovat všechny plány, které si předsevzala – a uvědomí si, že život, o kterém vždycky snila, si už nemůže v porovnání s budoucností představit.Elita: Do Selekce vstoupilo 35 dívek. Nyní jich je již jen šest, ale soutěž o srdce prince Maxona je tvrdší než kdykoli předtím. A k tomu všemu se America nemůže rozhodnout, po kom vlastně touží. Je to Maxon, s kterým by mohla žít jako v pohádce? Nebo Aspen, její první láska? America nejvíce ze všeho nejvíce potřebuje více času, avšak zbytek Elity přesně ví, co chce. A okamžik rozhodnutí se neodvratně blíží...První: Nadešel čas, kdy vítězka Selekce bude korunovaná královnou.Když byla America vybrána, aby soutěžila o korunu i srdce prince Maxona, nikdy se jí nesnilo, že by se právě ona mohla stát královnou. Ale jak se soutěž blíží ke konci a hrozby mimo palác jsou větší a větší, uvědomuje si, kolik toho může ztratit – a jak moc bude muset bojovat o budoucnost, o kterou doopravdy stojí.

NÁZEV SOUBORU: Selekce BOX.pdf

AUTOR: Kiera Cass

ISBN: 9788074479533

VELIKOST SOUBORU: 1,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Název: Selekce BOX 1-5. Autor: Cassová Kiera. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Young Adult, New Adult; Děti nad 10 let › Pro dívky; Beletrie › Romantika; ISBN: 978-80-7544-868-2. EAN: 9788075448682. Objednací kód: NA364148

Selekce box 1 4. Nalezeno: ... Ale pro Americu Singerovou je Selekce noční můrou. Znamená to pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunku. Pak America potká prince Maxona.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY