Slovník nemecko / slovenský stavebný

Interdrought2020.com Slovník nemecko / slovenský stavebný Image
Hledáte knihu Slovník nemecko / slovenský stavebný? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Marta Juríková? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Obsahuje viac ako 50 000 hesiel a slovných spojení.Zahŕňa všetky oblasti stavebníctva a architektúry - cestné inžinierstvo, dopravné stavby, geodézia, geológia, geotechnika, hydrológia, hydrotechnika, konštrukcie pozemných stavieb, poľnohospodárske stavby, skúšobníctvo, stavebné materiály, stavebné stroje, stavebná mechanika, technické zariadenie budov, urbanizmus, železničné staviteľstvo a železničná doprava. Heslár reflektuje aj pomerne rozsiahlu slovnú zásobu z príbuzných odborov, s ktorými odborné texty pracujú (baníctvo, drevárstvo,ekológia, ekonómia, matematika, odpadové hospodárstvo, strojárstvo, výpočtová technika).

NÁZEV SOUBORU: Slovník nemecko / slovenský stavebný.pdf

AUTOR: Marta Juríková

ISBN: 9788088814764

VELIKOST SOUBORU: 1,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

Německo-český praktický slovník verze 6.0 46.000 hesel, 67.000 význam ...

Nemecko slovenský preklad viet funguje veľmi jednoducho. Jeho najväčšia výhoda je, že je online, preto máte tento translator vždy po ruke. Slovo translator je anglické slovo, ktoré sa udomácnilo aj v našich končinách a väčšina z vás vie, že znamená prekladač.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY