Hadí sága 1: Stín temné královny - Vrazi

Interdrought2020.com Hadí sága 1: Stín temné královny - Vrazi Image
Trávit čas knihou Hadí sága 1: Stín temné královny - Vrazi! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hadí sága 1: Stín temné královny - Vrazi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Na vzdáleném Novindu započalo vojsko Smaragdové královny tažení za dobytí celého kontinentu. Jde o novou intriku Pantathianů s cílem zmocnit se Kamene života v Senthanonu?Ostrovní království nutně potřebuje vědět, co se na Novindu děje. Calis připraví riskantní plán, který počítá s vysláním speciálně vycvičeného oddílu. Komanda mrtvých mužů, odsouzenců na smrt, kteří už nemají co ztratit a na této výpravě dostanou poslední šanci. Nebo na ní zemřou... Toto je příběh dvou přátel, kteří se stali jeho členy...První kniha ze dvou.

NÁZEV SOUBORU: Hadí sága 1: Stín temné královny - Vrazi.pdf

AUTOR: R.E. Feist

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 3,77 MB

STÁHNOUT ČÍST

1. Hadí sága 1 - Stín temné královny: Vrazi (vyprodáno) - právě prohlížíte; 2. Hadí sága 2 - Stín temné královny: Žoldáci (vyprodáno) 3. Hadí sága 3 - Vzestup magnáta: Risk (vyprodáno) 4. Hadí sága 4 - Vzestup magnáta: Zisk (vyprodáno) 5. Hadí sága 5 - Hněv krále démonů: Ústup (vyprodáno) 7.

Série Hadí sága. Stín temné královny Vrazi Stín temné královny Žoldáci Vzestup magnáta Risk Vzestup magnáta Zisk Hněv krále démonů Ústup Hněv krále démonů Boj ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY