Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník

Interdrought2020.com Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník Image
Hledáte knihu Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Jarmila Kelnarová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Moderní učebnice ošetřovatelství je koncipována pro výuku žáků oboru zdravotnický asistent na středních zdravotnických školách. Je určena 2. ročníkům studia a navazuje na úspěšnou učebnici ošetřovatelství pro 1. ročník. Zahrnuje náročnou látku se všemi tématy, které budoucí zdravotnický asistent musí v průběhu 2. ročníku studia zvládnout. Učebnici bohatě doplňují fotografie a obrázky, kontrolní otázky pro opakování a kompetence pro práci zdravotnického asistenta. Tak jako učebnice pro 1. ročník je i tato publikace doplněna další učební pomůckou - pracovními sešity, které slouží k procvičení a upevnění znalostí získaných při výuce předmětu ošetřovatelství a k upevnění mezipředmětových vztahů.

NÁZEV SOUBORU: Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník.pdf

AUTOR: Jarmila Kelnarová

ISBN: 9788024731056

VELIKOST SOUBORU: 1,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

prodám učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2.ročník (vydavatelství GRADA, 1. díl, 2009). !!POZOR!! Uvnitř barevně vyznačená slova a tužkou dopsané poznámky! - učebnici jsem používala k výuce na SZŠ.

Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Vracení: v ústřední knihovně v samoobslužném automatu ve foyer, v ostatních knihovnách u pultů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY